Budynki i domy od architekta – zobacz jak wyglądają

Dzisiaj omawiamy realizacje Craft Project – architekt Serock.

Budynek usługowy

Architekt przygotował budynek usługowy, który jest piętrowy. Budynek posiada duże okna, między nimi są brązowe elementy, pozostała część budynku jest biała. Dookoła drzwi wejściowych, budynek obudowany jest popielatymi płytami. Całe wejście jest szklane.

Przedszkole

Przedszkole jest różnokolorowym budynkiem. Może się wydawać, że składa się z 4 kawałków – jeden biały, dwa szare i jeden niebieski. Jest to niewysoki budynek, który ma okna jedynie na dole. Są one ogromne i obudowane nimi jest niemalże całe przedszkole. Budynek posiada części elewacji w barwie żółtej i niebieskiej.

Budynki mieszkalne

Jeden budynek mieszkalny został wybudowany z cegły i architekt zdecydował zostawić ten niepomalowany obiekt. Dom posiada ciemnoszary dach, balustradę i ramy okienne. Jest dwupiętrowy i na piętrze posiada wyjście na sporej wielkości balkon, który jest na dachu parteru. Budynek ma ogromne okna.

Następny budynek mieszkalny ma kolor biały i ma dołączony garaż. Domek jest piętrowy i nad garażem został stworzony balkon z przeszkloną balustradą. Budynek ma ciemnoszare i jasnobrązowe fragmenty.

Restauracja Złoty Okoń Serock

Restauracja Serock posiada czerwony dach i jest dwupoziomowa. Ściany budynku są beżowe a oprócz tego restauracja jest otoczona zielenią taką jak krzaki i nieduże drzewka. Restauracja posiada okna na każdą stronę, również takie wychodzące z dachu.

Budynek wielorodzinny

W budynku wielorodzinnym każde mieszkanie posiada balkon. Sam budynek jest w kolorze szarym z elementami jasnobrązowymi. Barierki przy balkonach są szklane. Blok posiada parter i 2 piętra oraz ma kształt litery L.

Budynki mieszkalne

Jeden z budynków mieszkalnych jest jednokondygnacyjny i ma białą fasadę. Budynek posiada duże okna wychodzące na ogródek i czarny dach.

Następny z budynków mieszkalnych jest bardziej wymyślny. Jest piętrowy i posiada balkon. Nie jest kwadratem albo prostokątem. Ma okna na całą wysokość pokoju, dach jest w czarnym kolorze, a fasada momentami jest jasnobrązowa, a częściowo architekt zaplanował cegły w kolorze szarym. Sporo elementów jest w kolorze czarnym, tak jak przykładowo barierka balkonowa.

Następny budynek mieszkalny to bliźniak, który jest dwupoziomowym obiektem. Posiada 2 garaże – po jednym dla każdej połowy domu. Obiekt jest biało-szary, dodatki takie jak dach lub barierki do balkonów są w kolorze czarnym. Od frontu domu jest garaż oraz wejście, z drugiej strony sporej wielkości okna balkonowe, którymi można wyjść do ogrodu.

Ostatni obiekt mieszkalny posiada fragment, który wygląda jak wieża i jest po części obrośnięta przez rośliny pnące. Ta część jest jasnoszara, a reszta budynku czarna i posiada brązowe fragmenty. Budynek jest piętrowy i ma nieregularny kształt.

Dom dla ludzi starszych

Ostatni już obiekt jest duży – wyglądem przypomina blok. Ma parter i 3 piętra + dodatkowo poddasze. Pomieszczenia na piętrach 1-3 mają dostęp do balkonu. Kolor tego obiektu to jasnoszary, dach jest ciemnoszary.